Facebook

Základní škola

TGM-Podbořany

8.A

 

Výuka 16.3 - 20.3.

  ČESKÝ JAZYK - PRACOVNÍ SEŠIT STR. 8/ CV. 1,2 + STR. 31/ CV. f2
  ANGLICKÝ JAZYK - Slovní zásoba – 7. lekce. Upevňovat znalosti trpného rodu. Upevňovat znalosti nepravidelných sloves.
  KONVERZACE V ANGLICKÉM JAZYCE - Napiš povídání o tom, jak se u vás v rodině slaví narozeniny a svátky a zašli mi tuto práci na mail. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  RUSKÝ JAZYK - Učebnice Rj str.21 - celou stránku opsat do sešitu + procvičovat četbu této stránky
  MATEMATIKA - pracovní aktivita KLIKNI ZDE
  PŘÍRODOPIS – pracovní aktivita KLIKNI ZDE
  FYZIKA – pracovní aktivita KLIKNI ZDE
  CHEMIE - pracovní aktivita KLIKNI ZDE
  DĚJEPIS - UČEBNICE STR. 84 – 85 PŘEČÍST, NAPSAT SHRNUTÍ + PŘEPSAT A DOPLNIT PS STR. 36/1
  RODINNÁ VÝCHOVA - vypracovat referát na téma: AUTODESTRUKTIVNÍ ZÁVISLOSTI - vysvětlit pojem, uvést příklady, rozlišit legální a nelegální drogy, zamyslet se nad zdravotními a sociálními riziky závislostí, vyhodnotit možnosti návratu do normálního života. Odeslat na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  OBČANSKÁ VÝCHOVA - pracovní list - lidská práva: přepsat do sešitu a doplnit. Odeslat na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  ZEMĚPIS – Pracovní list – KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ, KLIKNI ZDE
  Navrhni dovolenou pro rodinu s dětmi v KRÁLOVÉHRADECKÉM KARJI. Určí 6 míst, které by si doporučil k návštěvě v tomto kraji a doplň k nim i popis, proč se zde mají zastavit.    Vytvoř ve wordu, popř. na papír a naskenuj, zašli na adresu:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

  PROSÍM O ZPĚTNOU VAZBU TŘÍDNÍMU UČITELI (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), ŽE SI DĚTI PLNÍ ZADANÉ ÚKOLY – VŽDY V PÁTEK.

 

Ostatní

Česko-německý družební tábor s městem Ehrenfriedersdorf

CZDE druzebni tabor

Video-ZŠ TGM Podbořany

 

video

 

Město Podbořany

 

podborany

EU peníze školám

 

EU peníze školám

 

Ovoce do škol

 

Ovoce do škol

 

Aktivní škola

Aktivní škola

Sdružení Tereza

Sdružení Tereza

 

Certifikát - Branný den

 

Projekt - "Zdravý zub"

 

Netpromotion

idatabazeidatabaze2