Facebook

Základní škola

TGM-Podbořany

  7.třída

Výuka 4.5. - 7.5.

 

  ČESKÝ JAZYK - UČEBNICE - str. 14 – ZEMĚPISNÁ JMÉNA – přečíst poučky na str. 14 – zapsat stručně příklady skloňování zeměpisných jmen ze druhé tabulky, písemně do sešitu cv. 1a/ str. 14 – první řádek, str. 15/ cv. 4 - prvních 6 řádků - poslat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Literatura: vyhledej a zapiš si do sešitu ČJ základní informace o životě a díle Jaroslava Vrchlického - STRUČNĚ PŘIPOMÍNÁM PROCVIČOVÁNÍ PRAVOPISU FORMOU DOPLŇOVACÍCH DIKTÁTŮ!!!!
  (Chválím každého, kdo procvičuje!)
  Zadej tuto adresu a po otevření stránky postupuj dle následujících rad: www.diktaty.cz – Pravopis (chci to vyzkoušet) – č. 9 Pravopisná cvičení podle ročníku základní školy – výběr nechám na tobě
  pod každým cvičením je v modrém rámečku – Odeslat výsledek e-mailem.
  Klikni na rámeček – a vyplň – odesílatele - to jsi ty J, e-mail příjemce – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.– cvičení odešli v případě, že se budeš chtít pochlubit, jak perfektně zvládáš pravopisné jevy


  ANGLICKÝ JAZYK -   Opravit gramatické chyby ve větách. Prosím zaslat ke kontrole na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

  Pracovní list KLIKNI ZDE

  KONVERZACE V ANGLICKÉM JAZYCE - V libovolném programu vytvoř svůj rozvrh, pojmenuj celými slovy v AJ dny, hodiny a předměty, zaslat na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

  MATEMATIKA – pracovní list KLIKNI ZDE

 

  PŘÍRODOPIS – pracovní aktivita KLIKNI ZDE

 

  FYZIKA – pracovní aktivita KLIKNI ZDE

 

  DĚJEPIS - UČEBNICE STR. 130 - 131 PŘEČÍST A DO SEŠITU NAPSAT SHRNUTÍ Z RÁMEČKU NA STR. 131, dále POZORNĚ PŘEČÍST STR. 134 – 135
- na časové ose vyhledej a zapiš si do sešitu, kdy byl podepsán Majestát Rudolfa II.
  Z PRACOVNÍHO SEŠITU PŘEPSAT DO ŠK. SEŠITU DOPLNĚNÉ CVIČENÍ 1/ STR. 54
  případné dotazy je možné poslat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

  RODINNÁ VÝCHOVA  + OBČANSKÁ VÝCHOVA – Podívejte se na zajímavou prezentaci „ KULTURA „ – z ní udělejte výpisky do sešitu a odpovězte na kontrolní otázky. Příště z této látky dám zajímavý testík. Prezentace KLIKNI ZDE.
 

  ZEMĚPIS – pracovní list KLIKNI ZDE

 

  INFORMATIKA – Podívej se na video https://www.youtube.com/watch?v=v2UEReHF7YY
  Názvy, které neznáš, si napiš do sešitu. – NEODESÍLEJ.

 

  PROSÍM O ZPĚTNOU VAZBU TŘÍDNÍMU UČITELI (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), ŽE SI DĚTI PLNÍ ZADANÉ ÚKOLY – VŽDY V PÁTEK.

 

Ostatní

Česko-německý družební tábor s městem Ehrenfriedersdorf

CZDE druzebni tabor

Video-ZŠ TGM Podbořany

 

video

 

Město Podbořany

 

podborany

EU peníze školám

 

EU peníze školám

 

Ovoce do škol

 

Ovoce do škol

 

Aktivní škola

Aktivní škola

Sdružení Tereza

Sdružení Tereza

 

Certifikát - Branný den

 

Projekt - "Zdravý zub"

 

Netpromotion

idatabazeidatabaze2