Facebook

Základní škola

TGM-Podbořany

  4.A

Výuka 22.6. - 26.6.

 

  ANGLICKÝ JAZYK – A je to tady! Zasloužené prázdniny jsou před Tebou a Tvými bezvadnými rodiči a já bych byla moc ráda, kdyby se tento týden ještě našel čas na malé shrnutí. Napiš mi, prosím, do mailu, jak to vidíš Ty. Z čeho máš radost, co zvládáš, co Tě bavilo, ještě, když jsme chodili do školy, naopak, co Tě trápí, co je Tvá slabina, co bys změnil. Já si to pořádně prostuduji a budu se v září těšit, že to bude třeba ještě lepší, než tento školní rok. Krásné prázdniny plné pohody, klidu, smíchu, žádná bebíčka a hodně sluníčka!

 

 

 

Ostatní

Česko-německý družební tábor s městem Ehrenfriedersdorf

CZDE druzebni tabor

Video-ZŠ TGM Podbořany

 

video

 

Město Podbořany

 

podborany

EU peníze školám

 

EU peníze školám

 

Ovoce do škol

 

Ovoce do škol

 

Aktivní škola

Aktivní škola

Sdružení Tereza

Sdružení Tereza

 

Certifikát - Branný den

 

Projekt - "Zdravý zub"

 

Netpromotion

idatabazeidatabaze2